Har själv gått i genom en tuff operation och därför varit ledig och haft färre pass på schemat. Men nu hoppas jag kunna tillgänglig lite mer framåt.
Hoppas ni haft en fin sommar så här långt? Själv har jag inte varit så rörlig men har dock fått njuta av ljuset och värmen-bara det läkande för mig!
Vad behöver du läka? Jag behöver läka min rygg och allt ryggmärgen påverkar som mage, ben, tår och balans.
Har själv också fått healing av fina kollegan Eva Vitulv, tack igen! <3
Vad du än behöver läka/heala så låt det ta den tid det tar. Kroppen har en fantastiskt förmåga att veta vad den behöver och när! Det är “bara” att lyssna!
Väntar ett tag med budskap från korten mm men det kommer snart, så håll utkik!
Idag finns jag på Tarotguiderna.se 12-13 samt 17-19.00, imorgon Torsdag 11-13 samt 17-19.00. Tel: 0939-2959, välj 89# så kommer du direkt till mig!
Kram och njut av sommaren! / Monika 89#
